• Polski
  • English

Aktualności

Promocja projektu Celpreg w toku konferencji  „Innowacyjne rozwiązania dla polskiego rolnictwa”, 19 września 2018r., Warszawa

19 września 2018
Dziewiętnastego września w Warszawie w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyła się konferencja z cyklu Innowacyjne Rozwiązania dla Polskiego Rolnictwa. Tematem spotkania była uprawa i produkcja roślin włóknistych i zielarskich w celach przemysłowych. Konferencja pt. ”Innowacyjne rozwiązania dla polskiego rolnictwa – polskie rośliny włókniste i zielarskie dla innowacyjnej biogospodarki” skierowana była do organizacji i związków rolników, podmiotów gospodarczych, i jednostek naukowych. W toku spotkania obszerne wystąpienie dotyczące perspektyw uprawy i zastosowań roślin włóknistych zaprezentowała dr hab. inż. Małgorzata Zimniewska, prof. IWNiRZ – dyrektor Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich.
W toku konferencji zrealizowano również działania promocyjne na rzecz projektu Celpreg – tj. roll-up promujący został przedstawiony uczestnikom konferencji. Wszyscy uczestnicy otrzymali broszury informacyjne projektu w materiałach konferencyjnych.